Darbo laikas ir tvarkaraštis

Mokyklos adresas
Kauno rajono Garliavos meno mokykla
Vytauto g. 54, LT-53263, Garliava


Raštinės vedėja Anele Kepežinskienė
Tel./faks  8 (37) 552237
El.p. info@garliavamm.lt


Mokyklos darbo laikas
Pirmadienis - penktadienis  8.00 - 20.00 val.


Pamokų laikas

11.50 - 12.35
12.40 - 13.25

13.30 - 14.15
14.20 - 15.05
15.10 - 15.55
16.00 - 16.45
16.50 - 17.35
17.40 - 18.25
18.30 - 19.15






Mokslo metų trukmė ir mokinių atostogos

Mokslo metų pradžia rugsėjo 1 d.

Mokslo metai skirstomi į du pusmečius:
I-as  rugsėjo 01 d.  – gruodžio 31 d.
II-as sausio 01 d.    – birželio 8 d.

Mokinių atostogos:

Rudens: spalio 30 d. – lapkričio 03 d.
Žiemos : gruodžio 27 d. – sausio 05 d.
Pavasario : kovo 26 d. - kovo 30 d.
Mokinių atostogos derinamos su atostogomis bendrojo lavinimo mokyklose.

Pamokos vyksta penkias dienas per savaitę: 12.40-19.15 val.

Ugdymo procesas baigiasi birželio 8  d.


Mokytojų pamokų tvarkaraštis 2017-2018 m.m.






 

Eil. Nr. Mokytojo pavardė, vardas Kab. Nr. Pirmadienis Kab. Nr. Antradienis Kab. Nr. Trečiadienis Kab. Nr. Ketvirtadienis Kab. Nr. Penktadienis Kab. Nr. Šeštadienis
1 Guobė Regina 28 16.10-17.50 28 17.05-17.55 28 15.15-17.50
2 Arnašius Raimundas 31 16.10-19.30 31 13.25-19.30 31 9.45-11.50
3 Čitavičienė Jūratė 5 13.00-19.30 6 17.05-18.40 5 11.45-19.30
4 Budnikienė Iveta 5 11.00-19.30 5 14.20-18.40 5 10.15-19.30
5 Chockevičius Gintaras 8 14.20-18.40 8 13.25-19.30 8 16.10-16.55 8 14.20-19.30 8 13.25-18.40
6 Čeponienė Jolanta 21 13.00-19.30 25 13.25-19.10 21 13.00-19.30 21 9.20-13.25
7 Dervinienė Valė 7 12.30-19.30 7 13.25-18.40 7 13.25-19.30 7 13.25-18.40
8 Dzedaravičienė Laima 9 13.25-16.00
9 Gadliauskienė Violeta 22 12.30-19.30 23 17.55-19.30 22 11.10-19.30 8.30-13.25
10 Gudžienė Audronė 2 12.05-18.40 2 12.30-18.40 2 12.30-18.40 2 12.45-17.55
11 Gutmanienė Gražina 9 13.25-19.30 9 13.25-19.30
12 Kijauskienė Jolanta 7 13.00-19.10 7 12.30-19.10
13 Kripienė Snaigutė 3 14.20-18.40 3 14.20-17.50 3 14.20-19.30 3 14.20-15.05 16.10-17.50
14 Leckienė Gražina 1 13.00-19.30 20 12.30-18.40 20 11.40-19.30 20 11.40-19.30
15 Liutkauskas Evaldas 10 12.55-19.30 10 12.55-17.50
16 Liutkauskienė Laima 8 14.20-17.50 1 12.30-19.30
17 Maldonienė Skaidrė 2 12.30-16.10 2 10.10-12.35
18 Mazeliauskienė Violeta 21 12.30-19.30 21 12.30-19.30 21 11.40-19.30
19 Mickus Remigijus 3 16.10-16.55
20 Mikšiūnas Linas 4 15.15-18.40 4 15.15-19.10 4 14.20-19.30
21 Motiejūnienė Rasa 30 12.30-19.30 30 14.45-19.15 30 13.00-19.30
22 Pakštienė Ariadna 24 13.45-18.40 24 14.20-19.30 24 12.45-18.40 24 9.15-12.25
23 Pakštys Robertas 23 13.25-17.50 23 13.25-17.50
24 Pauzienė Raimonda- Emilija 1 12.30-19.30 1 12.30-18.40 1 12.30-19.30 4 12.05-19.30
25 Ramonienė Gražina 22 12.50-19.30 22 12.30-19.30 22 12.50-19.30 22 9.20-12.35
26 Tamošiūnienė Rita 6 13.25-19.30 6 13.25-18.40 6 13.25-19.30 6 13.25-17.50
27 Terminas Remigijus 12.50-19.30 14.20-18.40 salė 15.35-19.30 12.50-19.30
28 Traškevičienė Violeta 24 13.25-18.40 23 14.20-18.40 23 14.40-17.50 24 13.25-18.40 23 13.25-18.40 s 8.30-12.15
29 Trifonkova Svetlana 20 11.40-17.50 30 11.40-17.50 20 12.30-17.50 30 11.40-18.20
30 Urbonavičienė Janina 25 12.30-19.30 25 13.00-18.20 25 13.25-19.30 25 12.30-18.40
31 Vaikutienė Daiva 9 13.25-18.40 9 13.25-18.40
32 Vilčiauskas Gintaras 31 12.30-19.30 31 15.15-19.30 31 12.30-19.30
33 Vilkas Rimvydas 15.15-16.00 15.15-16.00
34 Paulauskas Ąžuolas 10 13.25-17.50 10 14.20-19.30 10 13.25-19.30
35 Pliurienė Alma 3 12.50-19.30



















Sudarė dir. pavad. ugdymui


Saulius Zalepūga