TAUTINIŲ instrumentų grupės

KONKURSO "GRADUS ad PARNASSUM 2016" LAUREATŲ APDOVANOJIMAI IR KONCERTAS - BIRŽELIO 12 D. SEKMADIENĮ,
KAUNO VALSTYBINĖJE FILHARMONIJOJE 14.00 VAL. OŽEŠKIENĖS g. 12
KVIEČIAME DALYVAUTI.

TAUTINIŲ INSTRUMENTŲ GRUPĖS
B   KATEGORIJA

Eil. nr.

Dalyvio vardas, pavardė

Instrumentas

Šalis

Balai Vieta

1.

GABIJA STAREVIČIŪTĖ

Kanklės

Lietuva

19,33
diplomas

2.

GABIJA STEPŠYTĖ

Kanklės

Lietuva

19
diplomas

3.

RUGILĖ MARGEVIČIŪTĖ

Kanklės

Lietuva

20,33
III vieta

4.

JOMILĖ STRIUOGYTĖ

Kanklės

Lietuva

24
I vieta

5.

IEVA VOSKAITĖ

Kanklės

Lietuva

18
_

6.

RUSNĖ RUZGAITĖ

Kanklės

Lietuva

23
II vieta

C   KATEGORIJA

Eil. nr.

Dalyvio vardas, pavardė

Instrumentas

Šalis

Balai Vieta

1.

IEVA KLIŠEVIČIŪTĖ

Kanklės

Lietuva

19
diplomas

2.

EMILIJA STEPŠYTĖ

Kanklės

Lietuva

22
II vieta

3.

GINAS BALADINSKAS

Skrabalai

Lietuva

24
I vieta

4.

MIGLĖ VOSKAITĖ

Kanklės

Lietuva

19,33
diplomas

D   KATEGORIJA

Eil. nr.

Dalyvio vardas, pavardė

Instrumentas

Šalis

Balai Vieta

1.

DOVYDAS LUKOŠEVIČIUS

Lamzdelis

Lietuva

18
_

2.

SIMONAS MARGEVIČIUS

Birbynė

Lietuva

20,67
III vieta

3.

SALVIJUS STRIUOGYS

Lamzdelis

Lietuva

19
diplomas

4.

KAROLINA KARNECKAITĖ

Kanklės

Lietuva

22,67
II vieta

5.

ŪLA PALIOKAITĖ

Kanklės

Lietuva

24
I vieta

E   KATEGORIJA

Eil. nr.

Dalyvio vardas, pavardė

Instrumentas

Šalis

Balai Vieta

1.

ADRIJA KIUBERYTĖ

Kanklės

Lietuva

17,67
_

2.

SAULĖ ZADESENEC

Kanklės

Lietuva

23
II vieta

3.

JUDITA ČIBIRAITĖ

Kanklės

Lietuva

21
III vieta

4.

SVAJŪNĖ KONDROTAITĖ

Lamzdelis

Lietuva

20
III vieta

F   KATEGORIJA

Eil. nr.

Dalyvio vardas, pavardė

Instrumentas

Šalis

Balai Vieta

1.

KOTRYNA PLATŪKYTĖ

Kanklės

Lietuva

21
III vieta

2.

ANĖ LAŽAUNINKAITĖ

Kanklės

Lietuva

19
diplomas

3.

VIKTORIJA GEČAITĖ

Kanklės

Lietuva

23
I vieta

4.

LAURYNA LABUTYTĖ

Kanklės

Lietuva

24
I vieta

5.

AUŠRINĖ ULINSKAITĖ

Kanklės

Lietuva

22
II vieta

6.

AUGUSTAS KARPAVIČIUS

Birbynė

Lietuva

25
Grand Prix