STYGINIŲ instrumentų grupės

KONKURSO "GRADUS ad PARNASSUM 2016" LAUREATŲ APDOVANOJIMAI IR KONCERTAS - BIRŽELIO 12 D. SEKMADIENĮ,
KAUNO VALSTYBINĖJE FILHARMONIJOJE 14.00 VAL. OŽEŠKIENĖS g. 12
KVIEČIAME DALYVAUTI.

STYGINIŲ INSTRUMENTŲ GRUPĖS

A   KATEGORIJA

Eil. nr.

Dalyvio vardas, pavardė

Instrumentas

Šalis

Balai Vieta

1.

MARIJA KHULGA

Violončelė

Rusija

21,33
II vieta

2.

ELIJA REIMORYTĖ

Smuikas

Lietuva

19
Diplomas

3.

DANIIL CHAPLYGIN

Smuikas

Rusija

24,33
I vieta

4.

PATRICIJA KASTECKAITĖ

Violončelė

Lietuva

20,66
III vieta

5.

MILANA EREMINA

Violončelė

Rusija

21,33
II vieta

6.

MATAS MORKŪNAS

Smuikas

Lietuva

19,66
Diplomas
B   KATEGORIJA

Eil. nr.

Dalyvio vardas, pavardė

Instrumentas

Šalis

Balai Vieta

1.

KIRA BARBASHINA

Smuikas

Rusija

22
II vieta

2.

EMA FEDORCOVAITĖ

Smuikas

Lietuva

20,33
III vieta

3.

MELANIA ARTEMIS NIKOLOPOULOU

Smuikas

Lenkija

21
III vieta

4.

MIGLĖ MŪRAITĖ

Smuikas

Lietuva

17,33
_

5.

ERIK MARTIN

Smuikas

Estija

20
III vieta

6.

KSENIIA KHULGA

Violončelė

Rusija

23,67
I vieta

7.

MARIJA KONTRIMAITĖ

Smuikas

Lietuva

22
II vieta

8.

AUSTINA MAŽEIKAITĖ

Smuikas

Lietuva

20,33
III vieta
C   KATEGORIJA

Eil. nr.

Dalyvio vardas, pavardė

Instrumentas

Šalis

Balai Vieta

1.

NOEMI WRONA

Smuikas

Lenkija

23,67
I vieta

2.

IEVA KAVOLIŪNAITĖ

Smuikas

Lietuva

19,67
Diplomas

3.

GABIJA SIMUTYTĖ

Smuikas

Lietuva

_
_

4.

MARIA TCAPLINA

Violončelė

Rusija

20,67
III vieta

5.

PIJUS ČESAITIS

Smuikas

Lietuva

24,67
Grand Prix

6.

KARINA ROSTOVTSEVA

Smuikas

Estija

20
III vieta
D   KATEGORIJA

Eil. nr.

Dalyvio vardas, pavardė

Instrumentas

Šalis

Balai Vieta

1.

NURAY AHMADOVA

Smuikas

Azerbaidžanas

16,67
_

2.

LAURA-LIISA KUMNIK

Smuikas

Estija

_
_

3.

ALISA NEMTSOVA

Smuikas

Rusija

22,33
II vieta

4.

DAUMANTAS LAVINSKI

Klasikinė gitara

Lietuva

19
Diplomas

5.

URTĖ DIDŽIULYTĖ

Smuikas

Lietuva

20
III vieta

6.

VAIVA SODAITYTĖ

Violončelė

Lietuva

18,67
_

7.

UGNĖ LIEPA ŽUKLYTĖ

Smuikas

Lietuva

24
I vieta

8.

TADAS PETRULIS

Violončelė

Lietuva

20,33
III vieta
E   KATEGORIJA

Eil. nr.

Dalyvio vardas, pavardė

Instrumentas

Šalis

Balai Vieta

1.

MILDA PIMPYTĖ

Klasikinė gitara

Lietuva

21,67
III vieta

2.

IGNAS BAZARAS

Violončelė

Lietuva

23,67
I vieta
F   KATEGORIJA

Eil. nr.

Dalyvio vardas, pavardė

Instrumentas

Šalis

Balai Vieta

1.

VALENTINA ORLOVA

Smuikas

Rusija

20,33
III vieta

2.

OSVALDAS PETROKAS

Smuikas

Lietuva

17
_

3.

MIKHAIL KRYUKOV

Smuikas

Rusija

19,67
Diplomas

4.

JONĖ BARBORA LAUKAITYTĖ

Smuikas

Lietuva

21
III vieta

5.

AISTĖ KARPAVIČIŪTĖ

Smuikas

Lietuva

21,33
III vieta

6.

LAURA NORBONTAITĖ

Smuikas

Lietuva

20
III vieta

7.

PEYTON HALL MAGALHAES

Violončelė

Lietuva

23,67
I vieta

8.

PARVIN PASHAZADE

Smuikas

Azerbaidžanas

16,67
_