PUČIAMŲJŲ instrumentų grupės

KONKURSO "GRADUS ad PARNASSUM 2016" LAUREATŲ APDOVANOJIMAI IR KONCERTAS - BIRŽELIO 12 D. SEKMADIENĮ,
KAUNO VALSTYBINĖJE FILHARMONIJOJE 14.00 VAL. OŽEŠKIENĖS g. 12
KVIEČIAME DALYVAUTI.

PUČIAMŲJŲ INSTRUMENTŲ GRUPĖS

A   KATEGORIJA

Eil. nr.

Dalyvio vardas, pavardė

Instrumentas

Šalis

Balai Vieta

1.

GODA BERKMONAITĖ

Fleita

Lietuva

18
_

2.

JONAS ŠKOLNAS

Trimitas

Lietuva

20
III vieta

3.

FAUSTA ŠUKYTĖ

Mušamieji

Lietuva

22
II vieta

4.

LAURYNAS KALASŪNAS

Fleita

Lietuva

18
_

5.

MANTAS BERKMONAS

Fleita

Lietuva

24
I vieta

6.

AURĖJA LUKŠAITĖ

Fleita

Lietuva

18
_

7.

ANNIJA ILJENKO

Fleita

Latvija

22,67
II vieta
B   KATEGORIJA

Eil. nr.

Dalyvio vardas, pavardė

Instrumentas

Šalis

Balai Vieta

1.

IZABELĖ LAUKEVIČIŪTĖ

Fleita

Lietuva

22
II vieta

2.

JUSTAS DRAKŠAS

Trimitas

Lietuva

24
I vieta

3.

RAPOLAS ARNAŠIUS

Trimitas, fliugelhornas

Lietuva

20
III vieta

4.

AUSTĖJA VENCKUTĖ

Trimitas

Lietuva

22
II vieta

5.

DANIELĖ VIRŠILAITĖ

Fleita

Lietuva

19
Diplomas

6.

VILTĖ BAGDŽIŪTĖ

Fleita

Lietuva

18
_
C   KATEGORIJA

Eil. nr.

Dalyvio vardas, pavardė

Instrumentas

Šalis

Balai Vieta

1.

MEDA VITKAUSKAITĖ

Fleita

Lietuva

18
_

2.

VILTĖ ANDRIUKAITYTĖ

Fleita

Lietuva

22
II vieta

3.

ALEXANDRA TCACI

Fleita

Moldova

20
III vieta

4.

MARTYNA MULARCZYK

Klarnetas

Lenkija

20
III vieta

5.

IVAN BRINZARI

Fleita

Moldova

21
III vieta

6.

ANNA SKINDZIER

Klarnetas

Lenkija

24
I vieta

7.

JUSTINA EIROŠIŪTĖ

Kornetas

Lietuva

18
_

8.

PAULA MILAKNE

Fleita

Latvija

20
III vieta

9.

AUGUSTAS JUSČIUS

Saksofonas sopranas

Lietuva

_
_

10.

JAZMINA PREIBYTĖ

Saksofonas altas

Lietuva

22
II vieta
D   KATEGORIJA

Eil. nr.

Dalyvio vardas, pavardė

Instrumentas

Šalis

Balai Vieta

1.

ADOMAS GAIVENIS

Trimitas

Lietuva

19
Diplomas

2.

AUGUSTINAS JURGAITIS

Saksofonas altas

Lietuva

19
Diplomas

3.

VAIVA LUKOŠEVIČIŪTĖ

Fleita

Lietuva

20
III vieta

4.

RIHARDS RAUZA

Mušamieji

Latvija

25
Grand Prix

5.

ZHANNA SEREBRYANSKAYA

Fagotas

Rusija

19
Diplomas

6.

DEIWID SENDA

Klarnetas

Lenkija

_
_

7.

IVAN BUBNOV

Saksofonas

Rusija

22,33
II vieta

8.

KOTRYNA TERMINAITĖ

Baritonas

Lietuva

22
II vieta

9.

RAIGARDAS KUPRELIS

Saksofonas altas

Lietuva

_
_

10.

DOMINYKAS ANTANAVIČIUS

Saksofonas tenoras

Lietuva

_
_

11.

ŠARŪNAS TUNIKAS

Saksofonas altas

Lietuva

22
II vieta

12.

GUSTAS JUODŽBALIS

Eufonija

Lietuva

_
_

13.

KAROLINA KOSCIUCH

Klarnetas

Lenkija

21
III vieta
E   KATEGORIJA

Eil. nr.

Dalyvio vardas, pavardė

Instrumentas

Šalis

Balai Vieta

1.

MARTYNAS NORMANTAS

Fleita

Lietuva

20
III vieta

2.

WERONIKA SADOWSKA

Klarnetas

Lenkija

20
III vieta

3.

KAMILĖ TILINSKAITĖ

Fleita

Lietuva

19
Diplomas

4.

ARNAS LEUŠINAS

Trimitas

Lietuva

20
III vieta

5.

EMILIJA AUŠKALNYTĖ

Saksofonas altas

Lietuva

24
I vieta
F   KATEGORIJA

Eil. nr.

Dalyvio vardas, pavardė

Instrumentas

Šalis

Balai Vieta

1.

REINIS LŪKINS

Eufonija

Latvija

19
Diplomas

2.

GABRIELĖ KRAKAUSKAITĖ

Klarnetas

Lenkija

24
I vieta
3.
AURELIJA POŠKAITĖ Fleita Lietuva 20 III vieta

4.

MORTA KAČIONAITĖ

Klarnetas

Lietuva

24
I vieta