FORTEPIJONO grupės

KONKURSO "GRADUS ad PARNASSUM 2016" LAUREATŲ APDOVANOJIMAI IR KONCERTAS - BIRŽELIO 12 D. SEKMADIENĮ,
KAUNO VALSTYBINĖJE FILHARMONIJOJE 14.00 VAL. OŽEŠKIENĖS g. 12
KVIEČIAME DALYVAUTI.

FORTEPIJONO GRUPĖS

A   KATEGORIJA

Eil. nr.

Dalyvio vardas, pavardė

Šalis

Balai Vieta

1.

KAJA KAŠUBAITĖ

Lietuva

21 III vieta

2.

ALEKSEI USMANOV

Rusija

19 Diplomas

3.

GABRIELA SIENKIEWICZ

Lenkija

19 Diplomas

4.

MARTA MOJSIEWICZ

Lenkija

19 Diplomas

5.

MACIEJ STASZKIEWICZ

Lenkija

20,33 III vieta

6.

LIEPA JUODYTĖ

Lietuva

23 II vieta

B   KATEGORIJA

Eil. nr.

Dalyvio vardas, pavardė

Šalis

Balai Vieta

1.

ALENA ALEKHINA

Rusija

23 II vieta

2.

KATARZYNA KRAKOWSKA

Lenkija

19 Diplomas

3.

NATALIA KUTC

Rusija

22,67 II vieta

4.

MATAS NORMANTAS

Lietuva

21,67 II vieta

5.

EVA RIMKUTĖ

Lietuva

19,67 III vieta

6.

MACIEJ JELINSKI

Lenkija

_ _

7.

LUKAS GOSS

Lietuva

20 III vieta

8.

RUGILĖ MARKEVIČIŪTĖ

Lietuva

21 III vieta

9.

WERONIKA SOBOLEWSKA

Lenkija

24 I vieta

10.

ELENA DROZD

Baltarusija

22,33 II vieta

C   KATEGORIJA

Eil. nr.

Dalyvio vardas, pavardė

Šalis

Balai Vieta

1.

ULYANA LEVENTUYEVA

Baltarusija

18 _

2.

SOFIA TOROPOVA

Rusija

21 III vieta

3.

LUCJA ANATOLA JURGIELEWICZ

Lenkija

16,67 _

4.

HANNA KNEBEL

Lenkija

19,67 III vieta

5.

MILENA CUDNOWSKA

Lenkija

18 _

6.

KEITA KEISIJA GARŠNIECE

Latvija

19,33 Diplomas

7.

PIOTR JURKIEWICZ

Lenkija

24
I vieta

8.

NARAJANAS LAURINAVIČIUS

Lietuva

21,33 III vieta

9.

TATIANA PAIAUIS

Rusija

21,67 II vieta

10.

EGLĖ BUDRYTĖ

Lietuva

20,67 III vieta

11.

PALINA AKUNEVICH

Baltarusija

19,33 Diplomas

D   KATEGORIJA

Eil. nr.

Dalyvio vardas, pavardė

Šalis

Balai Vieta

1.

VIOLA ASOSKOVA

Estija

20,33 III vieta

2.

WLODZIMIERZ MONIUSZKO

Lenkija

22,67 II vieta

3.

LILYT SARGSYAN

Lietuva

20,33 III vieta

4.

IFA SIMONOVA

Rusija

20,33 III vieta

5.

KOTRYNA BALTRIMAITĖ

Lietuva

19,67 III vieta

6.

ZHALA ISLAMOVA

Azerbaidžanas

23,67 I vieta

7.

NADEZDA KOSAREVA

Rusija

17,33 _

8.

VAIVA BITINAITĖ

Lietuva

20 III vieta

9.

RAFAEL ABDURAKHMANOV

Rusija

22 II vieta

10.

DOMINYKA NORBONTAITĖ

Lietuva

22,67 II vieta

11.

ADRIAN ZLOTKOWSKI

Lenkija

_ _

12.

KRISTUPAS KLIMKAITIS

Lietuva

21,67 II vieta

13.

DOMANTAS PRANCKŪNAS

Lietuva

19,67 III vieta

14.

ELZĖ FEDORCOVAITĖ

Lietuva

24 I vieta

E   KATEGORIJA

Eil. nr.

Dalyvio vardas, pavardė

Šalis

Balai Vieta

1.

KAMILA SACHARZEWSKA

Lenkija

21,67 II vieta

2.

SAULĖ PUKINSKAITĖ

Lietuva

20,67 III vieta

3.

NADEZHDA FUFAEVA

Rusija

18,67 Diplomas

4.

ANASTASIJA MIŠKEVIČ

Lietuva

17,33 _

5.

KAROLINA KUSMIERZ

Lenkija

19 Diplomas

6.

INDRĖ ZINKEVIČIŪTĖ

Lietuva

19 Diplomas

7.

URTĖ BAUBLYTĖ

Lietuva

18 _

8.

GABIJA GUDŽIŪNAITĖ

Lietuva

22,67 II vieta

9.

JAVID YUSIFZADA

Azerbaidžanas

24 I vieta

10.

DOMINYKAS MEIŠTAS

Lietuva

17,33 _

11.

VLADIMIRS GREBENČIKOVS

Latvija

17 _

12.

ERIKA BOGUCKAITĖ

Lietuva

18,67 Diplomas

F   KATEGORIJA

Eil. nr.

Dalyvio vardas, pavardė

Šalis

Balai Vieta

1.

NATALIJA GANINA

Latvija

20,67 III vieta

2.

GABRIELA BIELECKA

Lenkija

21 III vieta