AKORDEONO grupės

KONKURSO "GRADUS ad PARNASSUM 2016" LAUREATŲ APDOVANOJIMAI IR KONCERTAS - BIRŽELIO 12 D. SEKMADIENĮ,
KAUNO VALSTYBINĖJE FILHARMONIJOJE 14.00 VAL. OŽEŠKIENĖS g. 12
KVIEČIAME DALYVAUTI.

AKORDEONO GRUPĖS

A   KATEGORIJA

Eil. nr.

Dalyvio vardas, pavardė

Šalis

Balai Vieta

1.

AIRONAS KAZLAUSKAS

Lietuva

22,83
II vieta

2.

MAKSYMILIAN SZTABINSKI

Lenkija

_
_

3.

KARLAS GEDGAUDAS

Lietuva

23
II vieta

4.

KAMILĖ VITKAUSKAITĖ

Lietuva

_
_

5.

BERNARDAS ŠVARPLYS

Lietuva

20,5
III vieta

B   KATEGORIJA

Eil. nr.

Dalyvio vardas, pavardė

Šalis

Balai Vieta

1.

ILYA IVANOV

Baltarusija

_
_

2.

JONAS PETRAITIS

Lietuva

20,5
III vieta

3.

DARJA JACEVIČ

Baltarusija

22,83
II vieta

4.

AUSTĖJA NOCIŪTĖ

Lietuva

24
I vieta

5.

MATAS MOCEVIČIUS

Lietuva

20,5
III vieta

6.

BARTOSZ ŽYLINSKI

Lenkija

18
_

7.

BLAŽEJ BALUKIEWICZ

Lenkija

20
III vieta

8.

EGLĖ VAIČAITYTĖ

Lietuva

20,5
III vieta

9.

IEVA VAIČAITYTĖ

Lietuva

22,23
II vieta

10.

ANDREI KRUHLIKAU

Baltarusija

_
_

11.

JONAS VOZBUTAS

Lietuva

25
Grand Prix

C   KATEGORIJA

Eil. nr.

Dalyvio vardas, pavardė

Šalis

Balai Vieta

1.

JAUNIUS ČIBIRAS

Lietuva

21
III vieta

2.

ALEH SUDNIK

Baltarusija

24
I vieta

3.

MANTAS LEONARDO LIZZI

Lietuva

23,17
II vieta

4.

BARTOSZ MILISZEWSKI

Lenkija

18,64
_

5.

DOMANTĖ JANKAUSKAITĖ

Lietuva

18
_

6.

ULADZIMIR KRUHLIKAU

Baltarusija

_
_

7.

SIAMION ZHUK

Baltarusija

20,17
III vieta

8.

DARIUS GUSTAITIS

Lietuva

20
III vieta

9.

KAJATONA DABULSKYTĖ

Lietuva

19,17
Diplomas

10.

KAROL GALASZEWSKI

Lenkija

17,33
_

11.

MATAS GIRDZIJAUSKAS

Lietuva

20,33
III vieta

12.

FAUSTAS LABANAUSKAS

Lietuva

24,17
I vieta

13.

MIKHALKA DANILA

Baltarusija

24,23
I vieta

14.

IVAN ZHYTKOU

Baltarusija

22
II vieta

D   KATEGORIJA

Eil. nr.

Dalyvio vardas, pavardė

Šalis

Balai Vieta

1.

EGLĖ IEVA KAZAKEVIČIŪTĖ

Lietuva

20,67
III vieta

2.

TITAS RADZEVIČIUS

Lietuva

21,5
III vieta

3.

RYHOR RYZHY

Baltarusija

20,83
III vieta

4.

ANASTASIA ZHUK

Baltarusija

19,67
Diplomas

5.

STEPONAS LUKOŠEVIČIUS

Lietuva

21,83
III vieta

6.

MARTYNAS KULIEŠIUS

Lietuva

19
Diplomas

7.

HANNA LITVIN

Baltarusija

22,33
II vieta

8.

PAULINA MACEINAITĖ

Lietuva

19
Diplomas

E   KATEGORIJA

Eil. nr.

Dalyvio vardas, pavardė

Šalis

Balai Vieta

1.

ANTON AUCHUNNIKAU

Baltarusija

_
_

2.

RUSLAN GRIMBOVSKIJ

Lietuva

20,83
III vieta

3.

EDVINAS CILINDZ

Lietuva

24
I vieta

4.

EINARAS PETNIŪNAS

Lietuva

22,77
II vieta

5.

DIANA POMAZ

Baltarusija

_
_

6.

EDGARAS DIČPINIGAITIS

Lietuva

21,33
III vieta

7.

DZMITRY VASILEUSKI

Baltarusija

_
_

8.

ROMENA LENGVINAITĖ

Lietuva

22,6
II vieta

F   KATEGORIJA

Eil. nr.

Dalyvio vardas, pavardė

Šalis

Balai Vieta

1.

RŪTA JUKAVIČIŪTĖ

Lietuva

18
_

2.

ALGIRDAS VAIČAITIS

Lietuva

19,33
Diplomas

3.

PRANCIŠKUS MACEVIČIUS

Lietuva

22,93
II vieta

4.

ALGIRDAS BENETIS

Lietuva

22,17
II vieta

5.

MIKHAIL RABUSHKA

Baltarusija

24
I vieta